کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / گشایش خانه کتابِ روستای دبگزان به روی دوستداران کتاب

گشایش خانه کتابِ روستای دبگزان به روی دوستداران کتاب

آیین افتتاحیه کتابخانه روستای دبگزان در اولین آدینه زمستان ۱۴۰۰ با حضور فرماندار شهرستان لاشار برگزار شد.

📌به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاشار، روز جمعه ۳ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور فرماندار و مدیران ادارات شهرستان لاشار کتابخانه عمومی داود سرخوش روستای دبگزان افتتاح شد.‌

🔸خانم‌ مبارکی فرماندار شهرستان لاشار با ابراز خرسندی از حضور در افتتاح اولین کتابخانه روستایی شهرستان لاشار اظهار داشت : روستای دبگزان از دیرباز مهد علم و فرهنگ بوده است و اکنون نیز باید مروج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشد.

🔹 وی افزود: جامعه ای که در آن‌ کتاب اساس و مبنای‌‌ عمل و آگاهی افراد باشد مسیر رشد و شکوفایی را طی خواهد نمود و کودکانی‌‌ که در کنار کتاب رشد می‌کنند قطعا آینده ای درخشان تر خواهند داشت. 

🔸در پایان ایشان ضمن تشکر از خیرین‌ گرامی بابت سرمایه گذاری بر روی دانایی کودکان، اظهار امیدواری کردند که با کمک نیک اندیشان و خیّرین عزیز شاهد افتتاح کتابخانه های بیشتر در سطح شهرستان باشیم.

🔹امیری‌ نماینده خیّر گرامی ضمن ابلاغ سلام خیّر گرانقدر عنوان‌ نمود؛ که کتابخانه روستای دبگزان که اکنون شاهد افتتاحیه آن هستیم توسط مهندس علیرضا ابوالفضلی تجهیز شده است.

🔸لازم به ذکر است که خانه کتاب روستای دبگزان توسط‌ مؤسسه مهر آب با مدیریت جناب آقای کاکایی ساخته شده و توسط مهندس ابوالفضلی به واسطه دکتر طائی تجهیز شده است.

روابط عمومی فرمانداری لاشار

درباره ی chanf

مطلب پیشنهادی

سرما و بی نفتی در چانف, آهوران و خواب زمستانی مسولان

علیرغم پیگیری هاو مطالبات مکرر شروندان بخش آهوران برای اعلام سهمیه جدید نفت زمستانی متاسفانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.