کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / حضور دکتر عبدالناصر درخشان در جمع مردم شریف چانف و آهوران امروز

حضور دکتر عبدالناصر درخشان در جمع مردم شریف چانف و آهوران امروز

💠 حضور دکتر عبدالناصر درخشان در جمع مردم شریف چانف و آهوران
امروز چهارشنبه عصر جناب دکتر درخشان و هیئت همراه با مردم چانف دیدار کردند . در این دیدار دمتر درخشان از نزدیک با مشکلات و پروژه های نیمه تمام آشنا شدند. در ابتدای این بازدید میدانی از پروژه آب رسانی نیمه کاره چانف بازدید به عمل آمد و مشکل عدم دسترسی اکثر مردم مرکز بخش به آب لوله کشی بهداشتی و همچنین عدم دسترسی کلیه روستاهای سطح بخش آهوران به آب شرب بهداشتی یادآوری شد ، سپس از دو پروژه نیمه تمام سالن ورزشی و چمن مصنوعی بازدید کردند و از نزدیک با جوانان ورزشکار دیدار نمودند و پس از شنیدن درد دل جوانان ورزشکار قول مساعد پیگیری این پروژه ها را دادند. در ادامه آقای دکتر درخشان از مجتمع آموزشی درحال ساخت چانف دیدار کردند و در جریان مشکلات آموزشی و نیاز مرکز بخش به دبیرستان شبانه روزی پسرانه و نیاز به احداث متوسطه اول شبانه پسرانه و دخترانه در دهستان کهیری قرار گرفتند.

سپس در ادامه کار ایشان با حضور در مسجد جامع چانف به ایراد سخنرانی پرداختند و همچنین آقای نیک نژاد و آقای ملازهی به نمایندگی از مردم بخش به بیان مشکلات چانف و آهوران پرداختند.
آقای درخشان با ذکر این نکته که آشنایی کامل از بخش آهوران و مردمان آهوران از گذشته تا کنون دارد تاکید کرد که پیگیر مشکلات بخش آهوران هستند و بیان کردند این که صد روستای بالای بیست خانوار بخش آهوران فاقد آب لوله کشی بهداشتی هستند اصلا قابل پذیرش نیست و گفتند که این موضوع را با جدیت تمام در مجلس از وزرای مربوژه پیگیر خواهند بود

درباره ی chanf

مطلب پیشنهادی

سرما و بی نفتی در چانف, آهوران و خواب زمستانی مسولان

علیرغم پیگیری هاو مطالبات مکرر شروندان بخش آهوران برای اعلام سهمیه جدید نفت زمستانی متاسفانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.