کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / 🚐 چانف و آسفالت پرچاله آن

🚐 چانف و آسفالت پرچاله آن

📌آسفالت مناسب معابر شهری از مهمترین ویژگی هایی است که یک شهر را از سایر شهرها متمایز میسازد.

اما در چانف نه تنها در سال های اخیر هیچگونه پیشرفتی در آن دیده نشده بلکه روز به روز در حال پسرفت و بازگشت به گذشته است.

یکی از مهمترین معضلات این شهر به ظاهر روستا(یا بالعکس) که سرتاسر چانف دیده می شود وضعیت افتضاح آسفالت و چاله چوله های فراوان جاده های آن است که هر روز هم اضافه می شوند و وجود آن ظاهرا برای مسئولین جا افتاده و جز لاینفک خیابانهای شهر(روستا) شده است.  
خیابان هایی که بر اثر قدمت بالای آسفالت و همچنین تردد بیش از حد خودروها و کار لوله گذاری پیمانکار آب و دلایل دیگر آسفالت خیابان آن به طور جدی تخریب شده است.
به طوری که مسافت کل آسفالت چانف که کمتر از دوهزار متر می باشد  بیش پنجاه جای آن چاله چوله و سرعتگیر وجود دارد یعنی میانگین هر سی چهل متر یک خرابی و سرعتگیر یا چاله عرضی، به جز مواردی که اکثر گوشه های خیابان توسط پیمانکار آب و فاضلاب تخریب شده است.
اگر از مواردی که پیمانکار آب فاضلاب در کنار خیابان به صورت طولی تخریب کرده چشم پوشی کنیم  چاله های عرضی خیابان برای تعمیر نیاز به بودجه آنچنانی ندارند و کافی است که یک یا دو بار قیر که هزینه آنچنانی ندارد این چاله ها را هموار کرد به شرطی که مسولین اندکی *همت* از خود نشان بدهند و فقط به حرف و وعده بسنده نکنند.
امیدواریم که شوراهای گرامی این کار را در اسرع وقت انجام دهند.


👈🏽 *پیشنهاد*:برای ترمیم چاله های عرضی نهایتا یک یا دوبار قیر نیاز می باشد که می توانند با همکاری اداره راه تهیه کنند یا اگر هم شده خریداری کنند و طی یک یا دو روز با کنندچند کارگر این چاله ها را ترمیم کنند فکر نکنم هزینه آنچنانی داشته باشه.

🔖پ. ن :
قابل توجه 👀
👈🏽 شوراهای فعلی
👈🏽دهیار سابق
👈🏽شوراهای منتخب جدید
👈🏽شورای بخش
👈🏽دهیاران روستاهای بخش
👈🏽بخشدار محترم
👈🏽رئیس اداره راه و ترابری
👈🏽و هر آنکس دستت میرسد

درباره ی chanf

مطلب پیشنهادی

نتایج اولیه کنکور مدارس چانف

نتایج دبیرستان بلیده چانف محمد علی درزاده جان محمدعلوم انسانی ۱۴۰۰۰ فرهنگیان – روزانه———عبدالقیوم بلوچی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.