کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار / چانف و مشکلات بی شمارش

چانف و مشکلات بی شمارش

ازهمون اولش شروع کنیم از آسفالت جاده آسفالتی خشن که همانند سوهان لاستیک های ماشینتان را صیقل می دهد و همچنین اعصاب و روانتان را. توقع هم نداشته باشید که لاستیک ماشینتان در این جاده بیشتر از نه ماه عمر کند و به فکر جلوبندی ماشین خود هم نباشید بهتر است . بعد از ورود به چانف  با یک دکل مواجه می شوید دراز و بی خاصیت . دیدن این دکل همانا و یاد بدبختی های برقراری تماس همانا ؛ دکلی که برای گرفتن شماره باید بارها تلاش کنی و اگر هم خواستی گوشی مدل بالا بخری باید قبلش با مسولین استان هماهنگ کنی بهتر است چون مطمئن نباش که با این دکل کار می کند یا نه وگرنه باید از خیرش بگذری . . البته مسئله دیگر قهر بودن دکل اینجا با ایرانسل محترم است و محال است بتونی به یک شماره ایرانسل زنگ بزنی و اگر هم بخواهی پیگیری کنی چنان جواب های سربالایی بهت میدهند که نتوانی از این سربالایی بالا بروی . و البته حتی برای تماس هایت هزینه جابجایی نیز بپردازی که اینش  دیگه نوبره.

وضع بهداشت هم رو هم که خودتون می دونید.

در ضمن به سلامتی بعد از سالها صاحب آمبولانس هم شدیم درست است که یه کم کهنه است  ولی بازم خدا رو شکر خوبه

و اگه دندونتونم درد گرفت فعلا که دندان پزشکی درش تخته است و بیش از یک سال است که دندانپزشک نیست . بهترین کارهم اینه که یا بری پیش ملا و یا می تونی سراغ کسی بری که دندونت رو با انبر دست و چکش و این چیزا دربیاره .

وضع برق و روشنایی رو بگم که بهتر از این نمیشه ؛ فقط اگه یه نم بارون بیاد دیگه تا چند روزی باید با برقا خداحافظی کنی و انتظارم نداشته باش بتونی تو خونه ات کولر گازی روشن کنی به همون پنکه قناعت کنی بهتره البته اگه کولر و یخچال و … که سوختنشون چیز عادی هست به خاطر این نوسانات برق سوخت به پای خودت چون از این سوخت وسازا زیاده و اداره برق هم مسؤلش نیست .

 

اینم بارها شنیدیم که آب مایه حیات است و نبودنش موجب کشیدن رنج بی حساب .

البته فکر نکنی اینجا ۲۴ساعته در این شیرها آب هست نه اینجا یک شیر است و ۲۴نفر دورش و اگه بتونی خوب لوله رو  بمکی شاید بتوانی اندکی آب گیر بیاری . البته هستند شیر زنانی که هنوز هم مثل دوران شاه ملعون با سر و پهلو از چشمه آب میارند  و بر عکس این نیز هستند کسانی که غم آب ندارند و در خانه هاشان ضریبه هایی (مزرعه ) ساخته اند که بیاو ببین .

از وضع اموزش هم اگر بگویم همه چی  خوب است ثبت نام انجام شده آن هم اینترنتی ؛ نمرات بالا و قبولی هاهم بالا ودر کل از نظر آماری کلا ما بالاییم مبادا بگویید آموزش در خطر است .

وضع اموزش که از نظر کمی عالیه ولی از وضع کیفی آن نپرسی بهتر است چون مطمئن نیستم دانش آموزان آن حتی راهنمایی و دبیرستان  بتوانند یک متن ساده را بدون غلط بنویسند فکر نکنید اینجا دانش اموزانی هست که حتی نمیتوانند اسم خود را به درستی بنویسند .

در ضمن مرتب در گوش مردم نخوانید آموزش در خطر است .

و البته اگر بخواهی از دهیاری و فعالیت هایش بپرسی باید بگویم که دهیار محترم شب و روز شدیداً در حال فعالیت است . فعالیت برای عمران و آبادانی این روستا ؛ و به هر دری میزند تا بتواند این روستا پیشرفت کند البته نمیدانم چرا این درها باز نمیشود .

و از  کمپرسی دهیاری هم نپرس و اینکه کارت سوختش دست کیست . و البته نگران طرح بهسازی هم نباشید چون کسانی که خانه بدوش شدند تا الان مطمئنا سر پناهی برای خودشان یافته اند و اگر فرصت بشه بهسازی هم إن شاء الله انجام میشه .

طرح بنیاد مسکن روهم که همه دیدند و می دانند چه خبر است وفکر کنم لازم نباشد الکی متن رو طولانی کنیم .

و در آخر باید بگویم به بخش آهوران چانف خوش آمدید. رویایی که ازسی سال قبل یعنی از زمان شاه خائن مردم خواب آن را می بینند ؛ و بخشداری هم که مردم هر روز منتظرند تا دریک روز رویایی بالباس سفید سوار بر ماشین سفیدش بیاید و چانف را رسماً بخش کند!!! انتظاری به درازای سی سال؛  و یادت نرود به فرزند و نوه هایت وصیت کنی اگر روزی بخشداری به اینجا امد به بخشدار به شهردار برسان سلام ما را

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

منفعت یا مصلحت یا نداشتن برنامه یا ناکارآمدی مدیران آب و فاضلاب

  *💢منفعت یا مصلحت یا نداشتن برنامه یا ناکارآمدی مدیران آب و فاضلاب* ◀️ریاست محترم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.