کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / تجمع اعتراضی نمایندگان محلات ایرانشهر به افت ولتاژ برق

تجمع اعتراضی نمایندگان محلات ایرانشهر به افت ولتاژ برق

افت ولتاژ برق و گرمای طاقت فرسای شهرستان ایرانشهر پای نمایندگان محلات ایرانشهر را به اداره برق باز کرد.

در طی چند روز گذشته با افزایش دمای هوا و افت ولتاژ برق و قطعی مکرر در برخی مناطق شهرستان ایرانشهر بحث ها و اعتراضاتی را در فضای مجازی وحقیقی به همراه داشت که در پی آن امروز صبح با تجمع و حضوربیش از۷۰ نفر از نمایندگان محلات دراداره برق با ریاست آن بابت مشکلات پیش آمده دیدار و گفتگو کردند.

نمایندگان محلات با بیان مشکلات و افت ولتاژ برق که باعث سوختن وسایل سرمایشی و وارد شدن خسارت به بسیاری از همشهریان در این گرمای طاقت فرسا شده است خواستار رفع این مشکلات شدند.

حدادی پور رئیس اداره برق شهرستان ایرانشهر در این نشست با بیان اینکه سعی ما بر آن است خدماتی که انجام میدهیم موجب رضایت مردم شود گفت:
همه صحبت ها و مشکلاتی که بیان شد را قبول داریم و در خصوص خسارت به لوازم خانگی افراد می‌توانند در سایت توانیر ثبت نام کنند و فرایند آن را پیگیری نمایند.

وی در خصوص قطع مکرر برق در برخی مناطق گفت:
اتصالی و قطع برق باعث می شود تمام وقت، هزینه و نیروی انسانی ما تلف شود بنابراین ما دوست نداریم جایی برق قطع شود و شبکه دچار مشکل شود چون ما فروشنده ایم اگر برق قطع شود در واقع فروش ما کم میشود

وی در خصوص افت ولتاژ برق شهرستان گفت:
برای رفع افت ولتاژ بالای ۴۰۰ دستگاه ترانس درسطح شهرستان نصب شده که از این تعداد ۱۳۰ دستگاه در داخل شهر نصب شده است اما با این وجود هنوز در برخی از مناطق مشکل داریم.

وی ابراز امیدواری کرد و گفت: با راه‌اندازی چهار خط جدید در پست خاتم و چهار خط جدید در پست سردرگان با همکاری برق منطقه ای چنانچه ترانس های فوق نصب شود با ورود ۸ خط جدید به ۱۸خط موجود بار خطوط شکسته می‌شود و این هم باعث رفع افت ولتاژ خواهد شد و در طی ۱۰ الی ۱۵ روز برای جمعبندی موارد اعلام شده نتیجه به نمایندگان جوانان اعلام و اقدامات مقتضی را انجام خواهند داد.

وی مشکلات موجود در شبکه برق شهرستان را در سیستم فوق توزیع عنوان کرد و افزود: خاموشی دو روز گذشته در برخی از مناطق ناشی از نوساناتی بوده که در خطوط ۶۳ اتفاق افتاده است
و از مدار خارج شدند در واقع ما باید از بالادستی برق مطمئن بگیریم تا به پایین دستی برق مطمئن تحویل دهیم

وی در پایان خاطرنشان کرد که تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بکارخواهد گرفت تا بتوانندقبل از۱۰روزبادست پر در خدمت مردم باشد.

همچنین نام تک تک محلات وروستاها وشماره تلفن نمایندگان محلات برای بازدید و رفع مشکل افت ولتاژ یادداشت و تحویل رئس گردید
قابل ذکراست که طی امروز وفردا کارشناسان استانی برای بررسی وضعیت برق درایرانشهرهستندوامیدهست که گزارش کامل وجامعی به استان ارایه گردد.

عبدالجلیل جعفری
t.me/rozaneh1420

chanf.ir
سروش
https://sapp.ir/rozaneh1420

درباره ی جعفرے

مطلب پیشنهادی

طغیان رودخانه های محلی باعث مسدود شدن محور مواصلاتی بخش آهوران سیستان و بلوچستان به شهرستان های ایرانشهر و نیکشهر شده

طغیان رودخانه های محلی باعث مسدود شدن محور مواصلاتی بخش آهوران سیستان و بلوچستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *