کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / هزینه ۲۰۰ میلیاردی در حوزه برق بخش های لاشار و آهوران/ احداث پست برق ۶۳ کیلو ولت چانف در انتظار تامین اعتبار

هزینه ۲۰۰ میلیاردی در حوزه برق بخش های لاشار و آهوران/ احداث پست برق ۶۳ کیلو ولت چانف در انتظار تامین اعتبار

هزینه ۲۰۰ میلیاردی در حوزه برق بخش های لاشار و آهوران/ احداث پست برق ۶۳ کیلو ولت چانف در انتظار تامین اعتبار

مدیر اداره برق بخش های لاشار وآهوران نیکشهر گفت: امسال بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و بهسازی شبکه برق و اجرای بیش از ۱۱ پروژه در جهت تامین نیاز مشترکین بخش های لاشار وآهوران هزینه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رئیسی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره اینکه امسال ۲۰۰ میلیارد ریال در حوزه برق لاشار وآهوران نیکشهر هزینه خواهد شد،  اظهار داشت: اعتبارات یاد شده در زمینه توسعه برق روستایی، برقرسانی به روستاهای فاقد برق، نصب ترانسفورماتور، بهسازی و نوسازی شبکه های فرسوده و رفع افت ولتاژ برق هزینه خواهد شد تا علاوه بر تامین برق مورد نیاز مشترکین، شهروندان از برق استاندارد ۲۲۰ولت بهره مند شوند.

وی افزود: هم اکنون نصب بیش از ۱۰۰ دستگاه ترانس برق برای رفع افت ولتاژ آغاز شده و تا سه ماه آینده تمامی آنها نصب خواهند شد.

مدیر اداره برق بخش های لاشار و آهوران نیکشهر با اشاره به اعتبارات مورد نیاز در بخش برق این منطقه، بیان کرد: اختصاص اعتبارات برای رفع افت ولتاژ و توسعه برق روستایی، احداث پست برق ۶۳ کیلو ولت در چانف مرکز بخش آهوران جهت تقویت شبکه و رفع مشکلات افت ولتاژ برق و راه اندازی اتفاقات برق مستقل در چانف از نیازهای مهم در حوزه برق در بخش های لاشار و آهوران نیکشهر است.

وی ادامه داد:  برای رفع افت ولتاژ و کاهش تلفات در شبکه، عملیات نصب ۱۵ دستگاه ترانس برق و ۱۲ دستگاه خازن بر روی خطوط فشار متوسط لاشار و چانف در حال انجام است که امید است این پروژه در کمتر از یک هفته دیگر به بهره برداری برسد.

رئیسی در پایان با تقدیر از همکاری و تعامل مدیرعامل برق برای کاهش مشکلات مردم، تصریح کرد: در حوزه بخش های لاشار و آهوران در مجموع ۱۱ هزار و ۲۰۰ مشترک از خدمات شبکه برق استفاده می کنند که با توجه به گرمای هوا و محرومیت های موجود در این منطقه نیاز است تا با عنایت دولت تعرفه برق در سه ماه فروردین، آبان و آذر نیز  در این مناطق به صورت گرمسیری محاسبه شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

طغیان رودخانه های محلی باعث مسدود شدن محور مواصلاتی بخش آهوران سیستان و بلوچستان به شهرستان های ایرانشهر و نیکشهر شده

طغیان رودخانه های محلی باعث مسدود شدن محور مواصلاتی بخش آهوران سیستان و بلوچستان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *