کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت فضای آموزشی و ایجاد فضای مطلوب برای دانش آموزان بخش لاشار و آهوران ادامه دارد ….

ساخت فضای آموزشی و ایجاد فضای مطلوب برای دانش آموزان بخش لاشار و آهوران ادامه دارد ….

📌 ساخت فضای آموزشی و ایجاد فضای مطلوب برای دانش آموزان بخش لاشار و آهوران ادامه دارد ….

🛑 کلنگ احداث مدرسه دو کلاسه روستای مهنت آهوران به زمین زده شد

💠کلنگ احداث مدرسه ۲ کلاسه روستای مهنت آهوران با مشارکت شورای عالی هاسب و با حضور بخشدار آهوران، ریاست آموزش و پرورش لاشار، نماینده خیّر و جمعی از اهالی روستا به زمین زده شد.

♻️به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لاشار، رئیس آموزش و پرورش در آیین کلنگ زنی این مدرسه، ضمن تشکر از شورای عالی هاسب و خیرین گرامی با بیان اهمیت فضای مطلوب آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم افزود: مدرسه مناسب و فضای مطلوب را می توان بنیاد تحصیل مناسب دانست و داشتن فضای آموزشی مطلوب از اساسی ترین شاخص های عدالت آموزشی است.

نیک نژاد بخشدار آهوران با حضور در این آئین، ضمن قدردانی از مشارکت خوب خیّرین و قدردانی از توجه ویژه آموزش و پرورش به امر مدرسه‌سازی در آهوران، بیان داشت: که توجه ویژه آموزش و پرورش به بخش آهوران ستودنی است. باشد با این توجه مطلوب و مناسب، شاهد حذف تمامی مدارس فرسوده و ساخت مدارس نو و مناسب در تمامی روستاهای محروم آهوران باشیم. و این نوید را می توان در همت آموزش و پرورش دید.

امیری مدیر موسسه سفیران مهربانی لاشار در مراسم کلنگ‌زنی این واحد آموزشی اظهارکرد: این مدارس ۲ کلاسه بوده و با زیربنای ۵۳ متر مربع به صورت مشارکتی به همت خیّرین گرامی ساخته می‌شود.

♻️ روابط عمومی آموزش و پرورش لاشار

درباره ی chanf

مطلب پیشنهادی

اینفوگرافی اطلاعات و شاخص های پیشرفت بخش آهوران و چانف

اینفوگرافی اطلاعات و شاخص های پیشرفت بخش آهوران و چانف آذر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.